Szanowni Klienci, informujemy, że na mocy umowy z dnia 08.02.2024 przejęcia Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w rozumieniu w rozumieniu art. 55(1) ustawy z 23.04.1964 r. - Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1145), nowym właścicielem apiportal.pl wraz z platformą edukacyjną i sklepem internetowym pod domeną kurspszczelarski.pl jest Fundacja ETER To nadal ten sam zespół, ale zmieniliśmy formę działalności i dlatego powstał nowy podmiot. W związku z powyższym Fundacja ETER od dnia 16.02.2024r jest nowym administratorem Państwa danych osobowych. Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie, w którym wyrażona została zgoda lub, które wynikają z regulaminu strony i polityki prywatności obowiązującej w dniu założenia konta lub złożenia zamówienia na danej ze stron bądź zapisu na newsletter.. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w każdej chwili wnieść prośbę o usunięcie Państwa danych dotyczących zamówienia lub założonego konta lub zapisu do newslettera pod adresem kontakt@kurspszczelarski.pl Mamy nadzieję, że założenie Fundacji otworzy nam nowe możliwości działania. Już wkrótce pojawią się nowe inicjatywy i treści dlatego zapraszamy serdecznie do dalszego korzystania z naszych portali. Dziękujemy także za Państwa poświęcony czas na zapoznanie się z informacją i życzymy wszystkiego najlepszego! Dismiss

0.2.2. Możliwości na lokalizację pasieki

NOTATKA:

  • W ocenie bazy pożytkowej pomoże Ci kalendarz pożytków dostępny na apiportal.pl
  • Zwróć szczególną uwagę na pożytek wczesnowiosenny oraz pyłkowy sierpniowo-wrześniowy w miejscu zimowania pasieki.
  • Oceń ilość pasiek w terenie max do 6 km. Ale najbardziej interesuje Cię promień ekonomicznej wydajności lotu pszczoły tj.500, 1500mb.
  • Oceń bezpieczeństwo pasieki oraz bezpieczeństwo wobec osób postronnych np. tzw “KODEKS DOBRYCH PRAKTYK W PSZCZELARSTWIE”, żółte tablice ostrzegawcze, ogrodzenie.
  • Oceń odległość dla pasieki i możliwości dojazdu.
  • Sprawdź, czy teren nie jest zapowietrzony zgnilcem amerykańskim.

Masz pytania do tej części kursu?

Scroll to top